O NAS

Aqua

Dokładniej Aquamarina Kriplyana. Urodzona 27 grudnia 2015 roku w hodowli Kriplyana FCI. Pierwszy północniak w rodzinie. Kupiona z myślą o prowadzeniu zajęć dogoterapeutycznych.
Czemu nie golden? Bo malamut to coś innego, świeżego, ambitnego.
Czemu nie adopciak? Bo Fundacja nie zgodziła się na psa adoptowanego, musiała być "czysta krew". Poza tym pierwszymi psami terapeutycznymi w Polsce były właśnie malamuty.
Czasami krnąbrna, uparta. Ale zawsze kochana i urocza. Nawet kiedy broi. Nie jest idealna, ale jest wyjątkowa.
W domu towarzyszą jej: 14-letni pudel - weteran Gucio i 7-letni adopciak w typie ON, Azir.

Aleksandra

Urodzona 24 grudnia 1993 roku. Zakochana w psach bez pamięci, od "zawsze". Już jako mała dziewczynka dzielnie maszerowała u boku ukochanego dziadka do sklepu zoologicznego oglądać rybki, papugi czy chomiki. Kiedyś chciała być weterynarzem, ale przed maturą zastanowiła się czy będzie w stanie uśpić komuś psa. Niestety nie.
Z zawodu pracownik socjalny, pedagog. Z pasji i wykształcenia dogoterapeuta. Poza tym fanka motoryzacji i zdrowego żywienia. Wolny czas spędza na pływaniu i ćwiczeniu jogi. Ale przede wszystkim psiara na pełen etat. Cały czas kombinuje jak poświęcić się w całości czworonogom. Doświadczenie nauczyło ją, że "psy to jej ulubieni ludzie".

A&A

Aqua i Aleksandra razem tworzą duet Dogoterapia 4 ŁAPY. Prowadzą zajęcia dla dzieci i młodzieży. Cieszą się z każdego dnia, bo starają się każdą chwilę spędzać razem. Czasem się spierają, obrażają na siebie, ale zawsze kochają się bez pamięci.
Zapraszamy do naszego świata!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz